28 FINAŁ WOŚP

💓W zeszłą niedzielę, wolontariusze z naszej szkoły kwestowali na rzecz WOŚP. Jak zapewne dla wszystkich, którzy włączyli się w to narodowe granie, w tym roku na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej, był to emocjonujący dzień. Dziesiątka naszych wolontariuszy: J. Prusak, N. Michalak, A. Winnik, M. Olejniczak, K. Rumiński, T. Świetlik, M. Wilk, F. Kowalski, G. Siekierski, N. Kluss dzień rozpoczęli od kwestowania na terenie miasta. Dla niektórych był to pierwszy udział w tej wspaniałej akcji.
Następnie, od 15.00 czworo z nich kontynuowało zbiórkę datków w CK Witold. Łączna kwota, którą zebrali to około 7 tysięcy złotych❗ Dziękujemy wszystkim, którzy zapełniali ich puszki. Dziękujemy również naszym uczennicom, które pomagały p. Nelke podczas imprezy w CK Witold, a także nauczycielom, którzy opiekowali się uczniami podczas kwestowania: p. A. Matuszewskiej, p. E. Drabczyk- Rumińskiej, p. M. Michalak i p. T. Karolczykowi oraz p. R. Bizoń za koordynowanie całą akcją.👍

Galeria: