Dzień Dziecka

⚽👏🚒🚔🍭Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 wzięli udział w turnieju piłki nożnej ⚽ zorganizowanym na terenie OSiR. Kolejną atrakcją było oglądanie wozu strażackiego🚒 i możliwość przetestowania pompy gaśniczej. Niezwykłym przeżyciem okazało się też zobaczenie z bliska samochodu policyjnego🚔, do którego dzieci mogły wsiąść. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy piknikiem z grillowanymi kiełbaskami oraz upominkami przekazanymi przez Panią burmistrz i Panią wiceburmistrz. Bardzo dziękujemy inicjatorowi całej imprezy – Panu Danielowi Garwolowi i Klubowi Piłkarskiemu Górnik Boguszów-Gorce , Gmina Miasto Boguszów-Gorce , OSP Gorce , Komenda Miejska Policji w Boguszowie-Gorcach za zorganizowanie aktywnego Dnia Dziecka, który na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów⚽🥅😊.

🏕️🔥Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 6a wraz z opiekunami uczestniczyli w ognisku klasowym. Szóstoklasiści z wielką radością piekli swoje kiełbaski. Czas upłynął bardzo szybko w świetnych nastrojach🤩.