Szlachetna Paczka – TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

Drodzy uczniowie i rodzice uczniów PSP nr 5 w Boguszowie-Gorcach!

Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas świąt, w którym każdy powinien się nim cieszyć zapominając choć przez chwilę o przyziemnych problemach takich jak np. brak ogrzewania, odzieży, żywności. Dlatego też postanowiliśmy pomóc innym, którzy zmagają się z takimi problemami. Przyłączyliśmy się wspaniałej ogólnopolskiej akcji jaką jest „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy rodzinę z Boguszowa-Gorc, której chcemy pomóc. Oczywiście możemy to zrobić tylko przy Państwa wsparciu. Załączamy opis rodziny oraz ich potrzeby.

http://tiny.cc/szlachetnapaczkapsp5

Obowiązkowo musimy sprostać trzem kluczowym potrzebom rodziny czyli: zakup bojlera, odzieży i butów na zimę oraz materiałów szkolnych. Są też inne potrzeby jak np. żywność, środki czystości. Jesteśmy przekonani, że społeczność szkolna chętnie włączy się w zbiórki żywności, przyborów szkolnych, czy środków czystości, ale potrzebujemy też wsparcia finansowego aby zakupić boiler, odzież i może coś z potrzeb dodatkowych. W związku z tym proponujemy pieniężne zbiórki klasowe dla chętnych uczniów, którzy chcą wesprzeć naszą akcje. Prosimy też o upieczenie ciast, które będą sprzedawane w szkole, a dochód z tego przeznaczymy na akcję. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał przekazać większą sumę pieniążków to można je wpłacić na konto Rady Rodziców: rachunek bankowy Rady Rodziców przy PSP nr 5 w Boguszowie Gorcach ul. Staszica 5 58-371 Boguszów-Gorce, numer rachunku: 90 1020 5095 0000 5702 0165 7667 z dopiskiem Szlachetna Paczka, a jeśli ktoś z Państwa ma możliwość przekazania innych pożądanych przez rodzinę towarów np. w promocyjnej cenie lub za darmo to bardzo prosimy o kontakt na maila koordynatora bizonrenia@o2.pl. Będziemy potrzebować też papier ozdobny, wstążki do pakowania paczek. Jeśli chodzi o odzież i obuwie to
w grę wchodzą również karty podarunkowego sklepów. To co nas martwi, to również krótki okres czasu jaki mamy na zorganizowanie paczki, ponieważ musimy ją oddać do 7 grudnia. Sprzedaż ciast odbędzie się we wtorek 26 listopada oraz 3 grudnia. Pieniążki w klasach zbieramy cały przyszły tydzień od 25.11. – 02.12. Jeśli chodzi o zbiórki innych produktów to przyjmujemy je do czwartku 4 grudnia.

WESPRZYJCIE NAS W TEJ SZLACHETNEJ AKCJI!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *