Życzenia świąteczne ze szkół europejskich

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wymieniali się kartkami świątecznymi ze swoimi rówieśnikami ze szkół europejskich w ramach projektu etwinning ” Christmas Cards” . Tym razem kartki dla szkół przygotowywało i otrzymało 33 uczniów z klas VIA i VI B. W projekcie wzięło udział 9 szkół z Francji, Czech, Ukrainy, Finlandii, Polski i Włoch. Wysłaliśmy po kartce do każdej szkoły, ale i również każdy uczeń indywidualnie przygotował kartkę dla swojego partnera ze szkoły we Francji, kartki od nich właśnie dziś do nas dotarły. Dodatkowo, uczniowie napisali krótkie notatki o sobie, a w zamian otrzymali krótkie informacje od dzieci z Francji, które również napisały o tym jak one spędzają święta Bożego Narodzenia. Wszyscy życzyli sobie jednego: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Tak więc przesyłamy te życzenia również i Wam!

R. Bizoń