Jesteśmy w II etapie konkursu TOYOTY!

Nasz projekt „Bezpieczna droga do szkoły i terenu obiektu OSiR” złożony w ramach: „Funduszu Toyoty – AGLOMERACJA WAŁBRZYSKA” otrzymał największą liczbę punktów w pierwszym etapie!

Szanowni Wnioskodawcy do Funduszu Toyoty – AGLOMERACJA WAŁBRZYSKA.

Z wielką przyjemnością pragniemy pogratulować i podziękować Państwu za trud, który włożyliście w przygotowanie wniosków o dofinansowanie. W tym roku, w ramach kolejnej edycji konkursu dedykowanego dla obszaru Aglomeracji Wałbrzyskiej wpłynęło 17 wniosków.

4 grudnia 2020r odbyło się posiedzenie Komisji Dotacyjnej konkursu, która podjęła decyzję, żeby do II etapu konkursu dopuścić 8 wniosków. Zgodnie z regulaminem konkursu, Komisja Dotacyjne przyznała punkty wg kryteriów ilościowych i jakościowych.

Lista rankingowa projektów po przyznaniu ww. punktów przedstawia się następująco:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. B. Malinowskiego, Boguszów Gorce – projekt „Bezpieczna droga do szkoły i terenu obiektu OSiR” – 175 punktów

Więcej informacji o projekcie: