WOŚP 2021

Wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu, jak co roku, włączyli się w ubiegłą niedzielę w kwestowanie na rzecz WOŚP. W tym roku mieli przed sobą o tyle trudniejsze zadanie, że ze względu na obostrzenia pandemiczne, kwestowali indywidualnie pod opieką swoich rodziców, a nie jak dotychczas w towarzystwie nauczycieli. Poświęcili swój czas zbierając pieniądze do puszek, założyli również eskarbonki

, które udostępniali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Łącznie 11 wolontariuszy PSP nr 5 im. B. Malinowskiego w Boguszowie – Gorcach zebrali 7517, 90 złotych. Największa kwota została zebrana przez Krzysztofa Rumińskiego – 1005,29 zł i 80 pensów.

Na rzecz WOŚP kwestowali również: Magdalena Wilk, Anastazja Jarosz, Zuzanna Laskowska, Aleksandra Andrzejewska, Julia Perz, Maja Paczkowska, Tomasz Świetlik, Gracjan Siekierski, Filip Kowalski, Marcel Wilk. Dziękujemy im wszystkim oraz ich rodzicom.

Podziękowania składamy również Pani Małgorzacie Sycz z CK w Boguszowie – Gorcach za wsparcie i koordynowanie akcji oraz Pani Renacie Bizoń – opiekunowi Szkolnego Klubu Wolontariatu.