„Piotruś Pan i piraci” – spektakl

🎭Dnia 9 maja 2022 r. uczniowie klas 3a i 3b PSP nr 5 w Boguszowie – Gorcach odwiedzili Teatr Zdrojowy w Szczawnie Zdroju, gdzie z zachwytem obejrzeli spektakl pt. „Piotruś Pan i piraci”. Następnie udaliśmy się na Słoneczną Polanę, na której również miło spędziliśmy czas. Korzystając z pięknej pogody na koniec wycieczki poszliśmy na pyszne lody🍦. Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało.

📢 Uczniowie klas 4-6 po długiej przerwie mogli udać się na spektakl do Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju na spektakl pt. „Hobbit”👍. Frekwencja dopisała, humory również , a samo przedstawienie spodobało się nam, tym bardziej, że wśród krasnoludów mieliśmy swoich reprezentantów 😉. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach 👏