ArchiwalneNajnowszeNewsySzkoła podstawowaWolontariatWyróżnione

NA POMOC UKRAINIE❗

Nasza szkoła włącza się w pomoc Ukrainie. Prosimy o wsparcie naszych uczniów i ich rodziców. Jak to zrobić?

1️⃣Włączamy się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, której głównym organizatorem jest Gmina Miasto Boguszów- Gorce. Oto lista rzeczy, które należy przynosić do szkoły do piątku 4 marca do godziny 12:00 do sali nr 8, znajdującej się na parterze podczas przerw (prosimy o podanie wolontariuszom klasy ucznia, który dołącza się do akcji) :-przedłużacze-agregaty prądotwórcze-środki medyczne, opatrunki, opatrunki hemostatyczne, bandaże, plastry itp.-leki przeciwbólowe,-syropy przeciwkaszlowe dla dzieci i dorosłych-woda-małe napoje w kartonikach dla dzieci-pampersy, podpaski-chusteczki nawilżane-środki czystości (mydła, szampony, żele, pasty do zębów, szczoteczki do zębów itp.)-ODZIEŻ TERMOAKTYWNA-koce, karimaty, śpiwory,-baterie, powerbanki, latarki.

2️⃣Włączamy się w zbiórkę funduszy organizowaną przez PAH (Polską Akcję Humanitarną)Fundusze będą zbierane przez wolontariuszy podczas przerw również do piątku 4 marca w sali nr 8, a następnie będą wpłacone na konto akcji SOS Ukraina 🇺🇦.

❗Fundusze można wpłacać również indywidualnie na konto SOS Ukraina.: 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772 z tytułem przelewu Ukraina + nazwa szkoły(Publiczna Szkołą Podstawowa Nr 5 w Boguszowie-Gorcach (PSP NR 5 w Boguszowie Gorcach). Wpisanie nazwy szkoły umożliwi nam sprawdzenie ile funduszy zostało przekazane przez naszą społeczność szkolną. POMÓŻMY UKRAINIE W TYM TRUDNYM CZASIE!❤️