Archiwalne

Piknik rodzinny

Piknik Rodzinny to już tradycja naszej szkoły, tak więc 7 czerwca ponownie zorganizowaliśmy tę wspaniałą imprezę, w której wzięli udział nasi uczniowie ze swoimi rodzinami 🩷. Jak co roku było wiele radości, zachwytów i emocji, a to wszystko za sprawą atrakcji, które przygotowaliśmy w tym dniu.

Tradycyjnie najwiekszą popularnością cieszyła się nasza loteria fantowa ze wspaniałymi nagrodami🎁, szczególnie tymi specjalnymi, rozlosowanymi spośród wszystkich biorących w niej udział. Oczywiście były też stoiska tematyczne:

przyrodnicze🌲🐛🐞, zręcznościowe, plastyczne🎨, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej🚑, policyjne🚓 i strażackie🚒, szachowe, zagwarantowaliśmy smaczne przekąski: ciasta🍰🍬, kiełbaski, tosty, popcorn. Całą imprezę uświetniały piękne i wzruszające występy taneczne💃🕺 i wokalne naszych uczniów, a na deser, tradycyjnie odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej⚽️: uczniowie kontra tatusiowie. Dziękujemy instytucjom i osobom, które zaszczyciły nas swoją obecnością: Komendzie Miejskiej Policji w Boguszowie-Gorcach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Boguszowie Gorcach, Nadleśnictwu Wałbrzych, Ogrodom Halniak.

Sponsorom nagród w loterii:

🍀 Rada Rodziców PSP nr 5:

➡️Pani Magdalena Dziedzic

🍀 Pani Katarzyna Skrobich – SALON FRYZJERSKI

🍀 Pani Dorota Budz-Roszczyk – NATURALS RANCH

🍀Pani Karolina Zbras

Po raz kolejny udowodniliśmy, że najwspanialsze rzeczy tworzone są gdy wszyscy potrafimy współpracować aby osiągnąć wspólny cel – radość naszych uczniów😊. Zrobiliśmy to wspólnie: uczniowie, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły, sami zobaczcie jak to wyszło w naszych fotorelacjach w postach na temat pikniku.