Szkoła do hymnu

🇵🇱8 listopada o godz. 11:11 dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z PSP nr 5 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego, przyłączając się tym do ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła do hymnu” 🎶. Akcja jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”.
‼️Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze, uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości 🇵🇱.

Program:
▶️12:00- Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę – Kościół Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie-Gorcach
▶️13:00- Uroczystości z udziałem 10. Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa- teren przy Centrum Kulturalno- Kongresowym „Witold”
▶️po godz.14:00- Występ uczniów PSP nr 5 im. B. Malinowskiego- CKK „Witold”.
Zapraszamy

Opublikowany przez PSP Nr 5 im. B. Malinowskiego w Boguszowie – Gorcach Niedziela, 10 listopada 2019