🎅Spartakiada Mikołajkowa🎁

Dnia 10.12.2019 na hali sportowej OSIR Boguszów – Gorce odbyła się Spartakiada Mikołajkowa🎅🎅🎅 dla uczniow klas 1-3. Wszyscy uczestnicy brali udział w rywalizacji sportowej obejmującej konkurencje: m.in. toczenia ,,kuli śnieżnej”✳️ , skokach w workach, wyścigach zaprzęgów reniferow. Zmagania sportowe poprzedziły czynności artystyczne w postaci wspólnego malowania🖌️🎨,,ogromnej bombki klasowej”, robienia łańcuchów świątecznych oraz strojenia bombek ze styropianu. Każda klasa udekorowala swoją choinkę🎄 własnoręcznie wykonanymi ozdobami.
W przerwach od zmagań sportowych Elfy prezentowały układy taneczne 💃 które porywaly do tańca wszystkich uczestników. Zakończeniem Spartakiady była zacięta bitwa na śnieżki❄️ z kulek papierowych. Jak przystało na zmagania sportowe zwieńczeniem zawodów bylo wręczenie przez Panią Dyrektor ogromnych paczek ze slodkościami dla wszystkich uczestników zabawy. Składamy szczególne podziękowania:
✳️Państwu Sommerfeld
✳️Panu Michałowi Prusakowi
✳️Państwu Plucińskim
✳️Panu Robertowi Świątkowi
✳️Stowarzyszeniu „Witold”
✳️Pani Krystynie Madeła
✳️Pani Joannie Andrzejewskiej
✳️Panu Aleksandrowi Ochockiemu
✳️Państwu Białas
✳️Radzie Rodziców PSP nr 5
✳️OSiR w Boguszowie-Gorcach
A także pracownikom OSiR: Pani Marii Burzyńskiej i Panu Jakubowi Sobieskiemu, nauczycielom wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, praktykantkom z PWSZ Wałbrzych, uczniom i uczennicom z kl. VI-VIII.
Dziękujemy 👏😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *