Bieg Solidarności

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w 29 Biegu Solidarności we Wrocławiu. Chociaż pogoda nie dopisała (było mgliście oraz deszczowo) nasi uczniowie z klas I-VI dali z siebie wszystko, walcząc do utraty tchu. Najwyższą lokatę uzyskał Marcel Malinka z kl. I, zajmując w swojej kategorii wiekowej II miejsce. Po części sportowej wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek i wzięli udział w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatora biegu. Ogromne podziękowania składamy Panu Zdzisławowi Sommerfeld, który pomógł podczas organizacji wyjazdu, ufundował przejazd autokarem na zawody oraz suchy prowiant na drogę.

Jesteśmy wdzięczni również opiekunom Paniom: K. Jaworskiej i W. Sommerfeld oraz rodzicom, którzy towarzyszyli uczniom podczas wyjazdu. Wielkie brawa dla naszej reprezentacji!