Pamiętamy o bohaterach narodowych🇵🇱

Już od kilku lat nauczycielka języka niemieckiego Pani Natalia Południak wraz z uczniami naszej szkoły z okazji Narodowego Święta Niepodległości składają kwiaty i zapalają znicze na grobie mieszkańca Gorc pana Wincentego Ciaciek.
✨W akcję włączyli się uczniowie z klasy 7b: Ewa Jackowiec, Patrycja Pawlik, Aleksandra Oldecka, Aleksandra Gibes, Julia Zonenberg i Mateusz Oldecki. Pan Ciaciek w czasie I wojny światowej walczył w Legionach generała Józefa Hallera, a w czasie II wojny światowej w odradzającym się wojsku polskim generała Władysława Sikorskiego we Francji.
Natalia Południak

Pamiętamy o bohaterach narodowych🇵🇱Już od kilku lat nauczycielka języka niemieckiego Pani Natalia Południak wraz z uczniami naszej szkoły z okazji Narodowego Święta Niepodległości składają kwiaty i zapalają znicze na grobie mieszkańca Gorc pana Wincentego Ciaciek. ✨W akcję włączyli się uczniowie z klasy 7b: Ewa Jackowiec, Patrycja Pawlik, Aleksandra Oldecka, Aleksandra Gibes, Julia Zonenberg i Mateusz Oldecki. Pan Ciaciek w czasie I wojny światowej walczył w Legionach generała Józefa Hallera, a w czasie II wojny światowej w odradzającym się wojsku polskim generała Władysława Sikorskiego we Francji. Natalia Południak

Opublikowany przez PSP Nr 5 im. B. Malinowskiego w Boguszowie – Gorcach Piątek, 22 listopada 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *