Dzień języka angielskiego w kl. 1-3

23 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień języka angielskiego🇬🇧, tak też było w naszej szkole. Najważniejszym wydarzeniem było przygotowane przez uczniów klas trzecich przedstawienie w języku angielskim „Little Red Riding Hood (Czerwony Kapturek)”. Przybyli na przedstawienie goście: uczniowie klas 1-3, rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele wyszli zafascynowani wspaniałym występem trzecioklasistów, w który wplecione zostały piosenki wykonywane również przez uczniów klas pierwszych i drugich🎶. Podczas tego wydarzenia wręczone zostały nagrody w konkursach:

➡️konkursie z języka angielskiego „English is Fun” oraz konkursach plastycznych🖍🖌:

➡️ „Z czym kojarzy Ci się kształt Wielkiej Brytanii?”

➡️polegającym na przygotowaniu Lapbooka na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii. Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców konkursów!!!

Skłaadamy serdeczne podziękowania dla pracowników Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury Filia nr 4 „Witold”: Dyrektora p. M. Dańczaka, p. S. Ciempy oraz p. M. Krawczyka za wsparcie techniczne naszego przedstawienia. Dziękujemy Radzie Rodziców PSP Nr 5 w Boguszowie Gorcach za dofinansowanie zakupu nagród🎁, p. A. Prusak – szkolnej pedagog za przygotowanie pięknej scenografii oraz p. R. Bizoń, która była inicjatorem i pomysłodawcą całego wielkiego przedsięwzięcia ❤️.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *