Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Zakończyliśmy międzyszkolne zmagania z ⚽🥅 chłopców. Po wygraniu🥇🥇 etapów powiatowych w Igrzyskach Dzieci, a także Młodzieży Szkolnej reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w Żarowie na poziomie półfinału wojewódzkiego.

W młodszej kategorii wiekowej zajęliśmy miejsca 5️⃣6️⃣ przegrywając z mistrzami Wałbrzycha i Powiatu Świdnickiego. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Piotr Podgórski. Lepiej poszło uczniom klas 7️⃣8️⃣ którzy zajęli 🥉 miejsce (do występu w finale zabrakło kilku sekund). Złożyły się na to wygrane z Wałbrzychem, remis z Żarowem, a także zwycięstwo w małym finale z Łagiewnikami. Tytuł najlepszego zawodnika naszej drużyny przypadł Filipowi Kowalskiemu.

Skład zespołu z klas 4️⃣6️⃣:Bąbel, Słabaszewski, Gruszka, Foryś, Świątek, Jarosławski, Mączkowski, Góral, Wilk Julian, Podgórski, Wojda, Czupyk

Skład zespołu 7️⃣8️⃣:Drabina, Wąsowski, Wójcik, Kowalski, Domaradzki, Wilk Marcel, Wołyniec, Matuszewicz, Grochocki, JamrózJesteśmy dumni z postawy naszych uczniów ‼️🤗💪👍