Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Dnia 25 kwietnia 2024r. W Zespół Szkolno – Przedszkolny w Boguszowie-Gorcach odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej, na którym nie mogło nas oczywiście zabraknąć. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2b: Anna Rudzińska, Szymon Andruszkiewicz i Wiktor Szachalewicz. Jak na każdym konkursie recytatorskim i tym razem konkurencja była duża. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i pięknie wyuczyli się wierszy, a wszystko po to, by promować wśród młodego pokolenia Polaków ideę patriotyzmu, kształtować poczucie świadomości narodowej oraz ukazać miłość do Ojczyzny❤️.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Ania Rudzińska zdobyła 🥈miejsce w kategorii klas I – II. Brawo!😊👏.

Wiktorowi i Szymonowi również gratulujemy, bo to przecież ogromny zaszczyt móc reprezentować swoją szkołę.