Uroczysta gala podsumowująca I półroczne roku szkolnego 2019/2020

🦉📚06 lutego w Centrum Kulturalno- Kongresowym „WITOLD” o godz. 16:00 odbyła się uroczysta gala podsumowująca I półroczne roku szkolnego 2019/2020 dla edukacji wczesnoszkolnej. Na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie z klas I-III SP oraz ich rodzice. Nagrodzeni zostali ci, którzy:
💮uzyskali wysokie wyniki w nauce📚👍
💮zdobyli wzorowe lub bardzo dobre zachowanie😇
💮zaangażowali się w akcje charytatywne🤝
💮wykazali się 💯% frekwencją na zajęciach🤗
💮poczynili znaczne postępy w nauce lub zachowaniu w porównaniu z poprzednim rokiem szkolnym👏
💮 osiągnęli znaczące sukcesy sportowe lub naukowe🚴🏃🏆🥇
💮Szczególne podziękowania, listy gratulacyjne zostały wręczone rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz uznanie sukcesów ich dzieci. To pierwsza tego typu gala w PSP nr 5, która mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w kanon uroczystości szkolnych.
💮Serdecznie dziękujemy CKK ,,WITOLD” w Boguszowie – Gorcach za użyczenie sali, p. A. Prusak za przygotowanie dekoracji oraz: Antosi Kowalskiej z odziału przedszkolnego 🦉, Mai Rogowskiej z kl. IIIa, Filipowi Kowalskiemu i Krzysztofowi Rumińskiemu z kl. VIa za przepiękne występy, które mogliśmy podziwiać podczas gali.
💮Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom👏, liczymy na kolejne sukcesy, mając nadzieję, że grono nagrodzonych znacznie powiększy się na koniec roku szkolnego😊.
Zapraszamy do fotorelacji, wkrótce umieścimy zdjęcia z uroczystości dla klas IV-VIII 😉.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *