„Na pomoc zwierzętom”

Już po raz kolejny uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych PSP nr 5 w Boguszowie – Gorcach postanowiły pomóc podopiecznym z Fundacji ,,Na pomoc zwierzętom” w Boguszowie – Gorcach. Pomimo panującej pandemii, akcja zakończyła się sukcesem. Dzięki hojności rodziców i dzieci zgromadziliśmy znaczną ilość karmy, kocy, środków czystości. Pozyskaliśmy kwotę 455 zł.

Za zebrane pieniądze zostało zakupionych 120 puszek karmy dla psów i kotów. Mamy nadzieję, że zorganizowana akcja wspomogła bezdomne zwierzęta, a w naszych uczniach i dzieciach obudziła wrażliwość na chęć niesienia pomocy potrzebującym. Pomoc zwierzętom była możliwa dzięki ofiarności ludzi dobrego serca, dlatego wszystkim rodzicom, którzy zechcieli nas wesprzeć serdecznie dziękujemy!!!