Malwina Zaremba laureatką z biologii i finalistką z geografii zDolnym Ślązaku!

2️⃣2️⃣ kwietnia w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak. Była ona uroczystym zwieńczeniem zmagań uczniów szkół podstawowych w prezentowaniu wiedzy i umiejętności z różnych dyscyplin wiedzy. Organizatorem konkursów jest Dolnośląski Kurator Oświaty we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego.

▶️W wydarzeniu wzięli udział: Pani Ewa Skrzywanek Dolnośląska Kurator Oświaty, Pan Marcin Krzyżanowski Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, laureaci konkursu, ich rodzice, dyrektorzy dolnośląskich szkół i placówek oraz nauczyciele.

❗️Nasza uczennica Malwina Zaremba z klasy 8 a została laureatką z biologii i finalistką z geografii❗️

▶️Tytuł laureata gwarantuje pierwszeństwo w przyjęciu do każdej szkoły ponadpodstawowej w województwie w pierwszej kolejności, a za tytuł finalisty przyznawane są punkty rekrutacyjne.

Gratulujemy naszej uczennicy tak świetnego sukcesu!😊👏