2024NajnowszeNewsySzkoła podstawowaWyróżnione

Pożegnanie klas ósmych

Przedwczorajszy dzień, 19 czerwca był dla Szkoły Podstawowej nr 5 im. B.Malinowskiego czasem pełnym emocji i wzruszeń. To za sprawą uroczystego pożegnania klas ósmych. Impreza odbyła się w Centrum Kongresowo -Kulturalnym,,Witold” z udziałem grona pedagogicznego i Rodziców i rozpoczęła się o godz. 17 od części artystycznej przygotowanej przez uczniów.

Pani Ewelina Kamińska-Sawicka ,

dyrektor szkoły, w swoim wzruszającym przemówieniu podkreśliła znaczenie tego momentu zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Nie kryła wzruszenia, mówiąc o wspólnych latach spędzonych na nauce i wychowaniu młodzieży.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie kwiatów 💐i pożegnalnych certyfikatów nauczycielom przez uczniów klas ósmych. Był to gest wdzięczności za lata wspólnej pracy, trud i zaangażowanie w ich edukację. Moment ten był symbolicznym podziękowaniem za czas włożony w wychowanie i nauczanie młodych ludzi.

Był to czas refleksji, podziękowań i wspomnień, które będą towarzyszyć zarówno uczniom, jak i nauczycielom przez wiele lat. Tradycyjnie wybrzmiał utwór Elektrycznych Gitar „To już jest koniec”.