MIĘDZYNARODOWE BIEGI

Dnia 28.09.2019 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXXVIII Międzynarodowych Biegach im.Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. W skład drużyny weszli: Julia Zobenberg, Aleksandra Drozdowska, Oliwia Michalska, Julita Pelc, Kamil Olejniczak, Nataniel Kluss, Marek Domaradzki oraz Jakub Wąsowski. Wszyscy nasi zawodnicy uplasowali się w pierwszej piętnastce startujących w swoich kategoriach wiekowych. Zaznaczyć trzeba, że liczba startujących wynosiła około 200 -300 w każdym biegu.
Aktualnie oczekujemy na wyniki klasyfikacji generalnej, która wskaże najlepszą szkołę w Polsce noszącą im. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO.
Najmłodszym uczestnikiem naszej reprezentacji, który startował indywidualnie w Biegu Rodzinnym był Marcel Malinka- uczeń klasy pierwszej, który wraz z tatą Panem Piotrem Malinką w duecie zdobyli II miejsce❗
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.👏

Ogromne podziękowania dla Pana Zdzisława Sommerfelda oraz Pana Roberta Świątka za pomoc w organizacji wyjazdu. Dziękujemy 😃