Uroczyste zakończenie 1 semestru

🦉👏W poprzednim poście pisaliśmy o uroczystej gali podsumowującej I półrocze w PSP nr 5 im. B. Malinowskiego u najmłodszych uczniów. Tego samego dnia, od godziny 17:00 gościliśmy w CKK „WITOLD” uczniów starszych klas oraz ich rodziców. Tym razem nagradzaliśmy tych którzy:
✅uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie😇
✅ osiągnęli znaczące sukcesy w dziedzinach naukowych i sportowych🏆📘
✅godnie reprezentowali szkołę podczas ważnych uroczystości jako Poczet Sztandarowy i Poczet Flagowy🤝
✅aktywnie włączyli się w akcje i inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu👨‍👨‍👦❤️
✅poczynili znaczące postępy w nauce lub/i zachowaniu👍
✅ wykazali się 💯 frekwencją na zajęciach❗
✅ wzorowo pełnili zadania Samorządu Uczniowskiego👏
🦉Przekazano również podziękowania wolontariuszom i koordynatorowi WOŚP oraz wręczono specjalne dyplomy wraz z cukierkowymi ,,kasztankami”🍬🍬 za wsparcie tegorocznego kasztanobrania.
🦉Nie zabrakło szczególnych listów gratulacyjnych 📄i podziękowań dla rodziców, którzy wspierali naszą szkołę w I półroczu. Tego dnia wielu rodziców rozpierała duma z powodu osiągnięć ich pociech, które pokazały, że można realizować się w wielu dziedzinach i odnosić niemałe sukcesy👍
🦉Serdecznie gratulujemy: wysokich wyników w nauce, samozaparcia, zachowania i postaw godnych naśladowania oraz sukcesów sportowych👏. Trzymamy kciuki za II półrocze 😉.