SPOTKANIE Z RODZICAMI – WRZESIEŃ 2020

DRODZY RODZICE!!!

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego zdecydowaliśmy o zmianie dotychczasowej formy SPOTKAŃ Z RODZICAMI w nowym roku szkolnym 2020/2021. Spotkanie z rodzicami dla każdej grupy zorganizujemy innego dnia w holu naszego przedszkola. Informujemy, że osoba wchodząca na teren placówki musi zachować środki ostrożności i zalecenia reżimu sanitarnego: (zachowanie 1,5 metrowego dystansu, maseczka, przyłbica – zakrycie nosa i ust, obowiązkowa dezynfekcja rąk itp.). Na spotkanie zapraszamy wyłącznie po jednym rodzicu/opiekunie na dziecko. Obowiązuje bezwzględny zakaz przychodzenia z dziećmi.

W załączniku przesyłamy Państwu PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W OKRESIE PANDEMII OD 01 WRZEŚNIA 2020 R. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z PROCEDURAMI aby do minimum ograniczyć czas trwania spotkania.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI:

• GRUPA MOTYLKI – wychowawcy Magdalena Kosińska, Małgorzata Michalak – 01. 09. 2020 r. (wtorek) godz. 16.30;
  • GRUPA SÓWKI – wychowawca Anna Banaszek – 02. 09. 2020 r. (środa) godz. 16.30;
  • GRUPA BIEDRONECZKI – wychowawca Renata Mika – 03. 09. 2020 r. (czwartek) godz. 16.30;
  • GRUPA SŁONECZKA – wychowawca Agnieszka Matuszewska – 04. 09. 2020 r. (piątek) godz. 16.30.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5

w Boguszowie – Gorcach