Po偶egnanie przedszkola, Biedroneczek, Misiaczk贸w oraz Pszcz贸艂ek

,,Przedszkola czas ju偶 min膮艂 i jest tak jako艣 smutno, a nasza pani w k膮cie 艂ka, bo rozsta膰 nam si臋 trudno鈥.
Dzie艅 18.06. 2O19r. dla naszych przedszkolak贸w by艂 wyj膮tkowy, uroczysty, radosny, dzie艅 zadumy i niek艂amanych wzrusze艅, bowiem w Przedszkolu odby艂a si臋 wyj膮tkowa uroczysto艣膰 – 鈥濸O呕EGNANIE PRZEDSZKOLA鈥. Trzy wsp贸lnie sp臋dzone lata szybko min臋艂y. By艂 to czas niezwyk艂y i niezapomniany, zar贸wno dla dzieci, rodzic贸w, jak i pa艅 nauczycielek. Sko艅czy艂 si臋 bowiem 3鈥搇etni okres przyja藕ni, wsp贸lnych zabaw i spotka艅, wsp贸lnej pracy. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich Pa艅 przygotowa艂y specjalnie na t臋 okazj臋 wyst臋py artystyczne. By艂 Polonez, wiersze, ta艅ce i piosenki. Na pami膮tk臋 tego wydarzenia dzieci otrzyma艂y pami膮tkowe dyplomy, ksi膮偶ki. By艂y tak偶e 偶yczenia i podzi臋kowania ze strony Pana Dyrektora oraz Rodzic贸w, nie zabrak艂o r贸wnie偶 艂ez wzruszenia. Ale tak to ju偶 jest, co艣 musi si臋 sko艅czy膰, aby m贸c wej艣膰 w kolejny, nowy etap 偶ycia.
Dzi臋kujemy rodzicom za wsp贸lnie sp臋dzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast 偶yczymy udanych wakacji, samych sukces贸w w szkole, u艣miechu na co dzie艅 oraz nowych przyja藕ni. Renata Mika, Anna Banaszek.