Pożegnanie przedszkola, Biedroneczek, Misiaczków oraz Pszczółek

,,Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno”.
Dzień 18.06. 2O19r. dla naszych przedszkolaków był wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w Przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – „POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA”. Trzy wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 3–letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich Pań przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pana Dyrektora oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni. Renata Mika, Anna Banaszek.